Anioły 2013

Ogłosiliśmy konkurs dla dzieci i rodziców na wykonanie najpiękniejszego anioła i niecierpliwie czekaliśmy na prace dwa tygodnie do 6 grudnia ...

Liczyliśmy na to, że zachęcimy i zintegrujemy rodziny we wspólnych pracach plastycznych, lecz efekt przerósł nasze wyobrażenia ... ponad 30 fantastycznych, wykonanych różnymi metodami i technikami postaci anielskich, każdy anioł niepowtarzalny i cudowny.

Wynik konkursu był prosty - każdy anioł jest najpiękniejszy i każdy wykonawca otrzymuje I Miejsce i nagrodę.

Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspaniałą wspólną pracę i anioły, które wciąż zdobią nasz przedszkolny korytarz, lecz niedługo wrócą do Twórców i ozdobią Świątecznie ich domy.