Dzień Kundelka 2014

24 października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kundelka. Tego dnia gościliśmy u nas Straż Miejską, która wyjaśniła dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów. Ponadto z wizytą przyszła do nas inspektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wraz z uroczą suczką Juną. Dzieci powitały Junę z wielkimi uśmiechami na twarzach. Nie mogły się doczekać na swoją kolej w karmieniu i głaskaniu psiaka. Gdy już wkradliśmy się w jej łaskę, Juna położyła się i pozwoliła wszystkim dzieciom podrapać się po brzuchu. Pieszczotom nie było końca! Na pożegnanie w ramach podziękowania za tak mile spędzony czas Juna podała nawet łapę :)