Najpiękniejsza choinka

Ogłosiliśmy konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową wykonaną przez dzieci z rodzicami. Wszystkie prace zawiesiliśmy na naszej przedszkolnej choince.

Ozdoby są tak piękne, pracochłonne i oryginalne, że nie można od nich oderwać wzroku. Nasza choinka jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie :)))

Mieszkają na niej  aniołki z koralików i bałwanki, bombki Angry Birds i pierniczkowe ludziki, wiszą pachnące łańcuchy i niebieskie światełka, migocą srebrne, złote i różnobarwne bombki, a nad wszystkim unosi się zapach nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Oczywiście pierwsze miejsce zajęli  wszyscy uczestnicy konkursu. W nagrodę dostali świąteczne kolorowanki i pierniczkowe medale.

W przedszkolu zrobiło się nastrojowo i nie pozostaje nam nic innego jak tylko śpiewać kolędy i czekać na święta.

Zawdzięczamy to wszystko naszym kochanym dzieciom i ich rodzicom, którzy tak licznie wzięli udział w konkursie.

W imieniu dzieci i wszystkich cioć dziękujemy.