Zwierzakolubni

Dzieciom z naszego przedszkola  pojęcie recyklingu od dawna nie jest obce. Wielu „śmieci”, przedmiotów i materiałów pozbywamy się zbyt szybko, nie zdając sobie sprawy z tego, że wystarczy tylko odrobina wyobraźni, żeby odżyły na nowo i służyły nam w nowej roli.

Tym razem okazją do ich wykorzystania oraz dania im drugiego życia był konkurs dla dzieci i rodziców „Zwierzęta wokół nas”!

Pomysły, wyobraźnia i umiejętności plastyczne dzieci i rodziców, a nawet dziadków,  przyniosły niezwykłe efekty. Do prac wykorzystano zużyty papier, butelki, plastikowe naczynia i opakowania jednorazowe, zakrętki, a nawet smoczki dla niemowlaków!

Oczywiście wszyscy uczestnicy konkursu za otrzymali pierwsze miejsce i wygrali!