Wycieczka do Glinnej

W nagrodę za zajęcie III miejsca w konkursie „Maratonu Makulaturowego – zamieniamy papier na leki” Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zasponsorowali czterolatkom i pięciolatkom wycieczkę do Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej.

Spacerując szlakiem ścieżki dydaktycznej „Sekrety drzew”, dzieci mogły poznawać bogatą różnorodność roślinności wieloma zmysłami. Po pouczającej wędrówce mieliśmy czas na relaks i zabawę. Odpoczywaliśmy piekąc kiełbaski przy ognisku i bawiąc się wesoło na placu zabaw. Dzieci zareagowały bardzo entuzjastycznie na możliwość tak bliskiego kontaktu z naturą.