Jadą, jadą strażacy!

W poniedziałek odwiedzili nas strażacy! Wjechali do naszego ogródka wozem strażackim na sygnale. Zrobili na nas ogromne wrażenie. Mogliśmy obejrzeć sprzęt który strażacy używają do ratowania ludzi i zwierząt. Mieliśmy okazję przymierzyć hełmy strażackie i poczuć się w nich jak prawdziwi strażacy. Na koniec strażacy pokazali nam jak gasi się pożary za pomocą węża strażackiego. Ochotnicy do gaszenia pożarów mieli wielką frajdę polewając wodą \\\"płonące\\\" drzewa.

Odwiedziny strażaków były bardzo ekscytującym wydarzeniem oraz ważną lekcją bezpieczeństwa dla naszych dzieci. Kilkoro z naszych przedszkolaków marzy, aby w przyszłości zostać strażakami!