Wycieczka do ZOO w Ueckermunde

Wycieczka do ZOO

Dzień Dziecka to najmilsze święto, pełne niespodzianek i zabaw! Ale lubimy je także dlatego, że tradycyjnie jedziemy do ZOO!

Pogoda tego roku dopisała, świeciło słońce i zachęcało do podróży na spotkanie wielu zwierząt! Oczywiście najmilsze spotkania to te, w których dzieci mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, mogą je pogłaskać i nakarmić. Dlatego większość czasu spędziliśmy na wybiegu dla kucyków, danieli i sarenek i w gościnnej zagrodzie kóz. Ale odwiedziliśmy też innych przyjaciół! Znaleźliśmy też czas na świetną zabawę na placu zabaw. A całą drogę powrotną bardzo zmęczeni przespaliśmy w autokarze.

Wycieczka była świetna! Za rok znowu odwiedzimy to gościnne miejsce!