Rodzinne spotkanie przy Jeziorze Szmaragdowym

We wrześniu zorganizowałam spotkanie dla rodziców i dzieci z grupy 4-latków. W ramach spotkania odbyła się lekcja edukacyjna na temat świata motyli, przeprowadzona przez Stowarzyszenie „Za Horyzont”, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej przy Szmaragdowym i ognisko.

Zarówno dzieci, jak i rodzice, bawili się doskonale. Wspólnie spędzony czas był przepełniony śmiechem i radością dzieci. Rodzice natomiast, znaleźli sposobność na wspólne rozmowy i dyskusje. Przy ognisku królowali dorośli, z sentymentem wspominający czasy dzieciństwa.

Nie zawiedli nas również nasi absolwenci Ania, Lenka, Wojtek i Olek. Oni również świetnie się bawili.

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim rodzicom i dzieciom za fantastyczny dzień. To był pierwsze, ale mam nadzieję, że nie ostatnie wspólne spotkanie.

Agata Wodyk