Zajęcia otwarte w grupie 4-latków

W grupie 4-latków Mikołajki obchodziliśmy już od 5 grudnia, wspólnie z rodzicami. Podczas zajęć otwartych rodzice mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi metodami wychowawczo- dydaktycznymi, które stosuję w pracy z dziećmi, a dzieci mogły doświadczać radości z wesołych zabaw z rodzicami. Wszystkich nie opuszczał dobry humor i zapał do pracy oraz chęć integracji z grupą.

Podczas zajęć wykorzystałam metodę Glottodydaktyki prof. B. Racławskiego, przygotowującą do nauki czytania i pisania; elementy Dziecięcej matematyki prof. E. Gruszczyk- Kolczyńskiej; metodę Edukacji Poprzez Ruch D. Dziamskiej oraz zabawy integracyjne KLANZY.