WYCIECZKA DO DINOPARKU

Podążając za zainteresowaniami dzieci i ich naturalną potrzebą poznawania świata, z okazji Dnia Dziecka, wybraliśmy się do parku Dinozaurów, który znajduje się w Nowinach Wielkich.

Nie trudno zgadnąć, jak wielkie wrażenie zrobiły na dzieciach znajdujące się tam figury dinozaurów, wydające groźne pomruki, jak na prehistoryczne gady przystało. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały Pani przewodnik, nierzadko uzupełniając jej opowieść. Mogły również zweryfikować swoje wyobrażenia dotyczące dinozaurów z realistycznie przedstawioną cząstką zamierzchłego świata.

Dodatkową atrakcją dinoparku były ciekawie urządzone place zabaw, na których dzieci mogły bawić się w odkopywanie kości dinozaura i pokonywać wiele przeszkód a leniuszki mogły sobie poleżeć na leżaczkach.

Wycieczka okazała się strzałem w dziesiątkę. Z pewnością jeszcze kiedyś odwiedzimy to ciekawe miejsce.