TRZYLATKI ROBIĄ ZDROWĄ SURÓWKĘ!

Wszystkie dzieci wiedzą, że warzywa są bardzo zdrowe i smaczne! A najlepiej smakuje samodzielnie zrobiona surówka! My zrobiliśmy ją z jabłek i marchewki, która w tym tygodniu była naszą bohaterką. Po dokładnym umyciu rączek (tak jak w naszej piosence „każdy paluszek musi być czyściutki…”), zabraliśmy się do pracy. „Ciach, ciach, ciach, pokroimy, surówkę zrobimy…” – podśpiewywaliśmy sobie wesoło.

Surówka wyszła przepyszna!!!!

Wszyscy zjedliśmy ją z apetytem, a po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy dzieci miały dużo siły do zabawy, śpiewania i liczenia!

Zapraszamy rodziców do wspólnego czytania naszej „Marchewkowej historyjki”, do zabawy w „gotowanie zupy” i do świętowania „urodzin marchewki” ( dzieci chętnie zaśpiewają wszystkie piosenki rodzicom).

A może zrobicie jeszcze raz taką pyszną surówkę z mama i tatą?